خانه » معرفی سایت ها » سایت سماح | سامانه ساماندهی مشتاقان ایام حضور samah.haj.ir

سایت سماح | سامانه ساماندهی مشتاقان ایام حضور samah.haj.ir

سامانه ساماندهی مشتاقان ایام حضور اعتاب مقدسه | samah.haj.ir

سایت سماح samah.haj.ir

سامانه سماح samah.haj.ir

سامانه سماح برگرفته از مخفف کلمات «ساماندهی مشتاقان ایام حضور در اعتاب مقدسه» که توسط سازمان حج و زیارت با هدف دریافت روادید عراق (ویزا) جهت زائران مراسم اربعین حسینی در کربلا راه اندازی شده‌است.

شرایط ثبت نام در سامانه سماح

لازم به تذکر است لغو روادید صرفاً برای بازه زمانی مذکور اجرایی می باشد و خارج از این محدوده زمانی زایرین موظف به اخذ روادید از طریق دفاتر زیارتی می باشند.

با توجه به مصوبه ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) اجازه تردد از مرزها به زایرینی که در سامانه سماح ثبت نام نموده باشند داده خواهد شد.

در صورتی که به هر دلیلی ثبت نام شما در سامانه ناتمام ماند برای ادامه کار می توانید از صفحه اصلی سامانه قسمت پیگیری وضعیت و ویرایش ثبت نام خود را ادامه و تکمیل نمایید.

ثبت نام قطعی زایرین منوط به پرداخت هزینه های مصوب می باشد.

در صورت انصراف، هزینه ثبت نام پس از کسر خسارت مربوطه صرفاً به فرد منصرف و پس از دریافت پیامک از طریق تمامی شعب بانک ملی مسترد خواهد شد.

امکان انصراف تا ۲ روز قبل از تاریخ اعزام امکان پذیر می باشد و پس از آن سامانه اجازه انصراف نخواهد داد.

ثبت نام در سامانه سماح و پرداخت هزینه های مصوب به منزله قرار گرفتن تحت پوشش خدمات بیمه ای و درمانی در داخل خاک عراق خواهد بود، زایرین گرامی حتماً پس از ثبت نام رسید آن را از سامانه سماح دریافت نمایند و شرایط و تعهدات بیمه را مطالعه نمایند.

زایرین عزیز توجه داشته باشند، جهت پرداخت هزینه های مصوب صرفاً از طریق درگاه پرداخت الکترونیک سامانه سماح اقدام نمایند و از پرداخت هرگونه وجه دیگری چه به صورت نقدی و یا هر روش دیگر جداً خودداری نمایند.

برای ثبت نام، پیگیری وضعیت، ویرایش و مشاهده جزئیات دقیق تر می‌توانید روی دکمه ورود کلیک نمایید.

ورود به سامانه سماح

برای دریافت راهنمای ثبت نام در سامانه سماح روی دکمه زیر کلیک کنید.

راهنمای ثبت نام در سامانه سماح

 

– این پست در جهت معرفی سایت و پیوند سریع تر به سامانه ساماندهی مشتاقان ایام حضور اعتاب مقدسه منتشر شده است، هرگونه سوال و مشکل را فقط از سامانه اصلی پیگیر باشید.

ℹ️ اشتراک گذاری به دوستان خود:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *