خانه » معرفی سایت ها » سایت بوستان | سامانه دانشگاه فنی و حرفه ای bustan.tvu.ac.ir

سایت بوستان | سامانه دانشگاه فنی و حرفه ای bustan.tvu.ac.ir

سایت جدید سامانه بوستان فنی دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای | bustan.tvu.ac.ir

سایت بوستان فنی | bustan.tvu.ac.ir

دانشجویان دانشگاه های فنی و حرفه ای برای ورود به سامانه جدید سایت بوستان و انجام امور ثبت نام و انتخاب واحد با ما همراه باشید.

دسترسی سریع

– ورود به سیستم

– ثبت نام

– پشتیبانی سامانه

سایت سامانه بوستان فنی و حرفه ای

سالانه دانش آموختگان زیادی از دانشگا‌های فنی و حرفه‌ای کشور در رشته‌های مختلف فارغ التحصیل می‌شوند. این دانشگاه به منظور تسهیل در امور دانشجویان،  توسعه زیرساخت های آموزش الکترونیک و ارائه خدمات غیرحضوری سامانه بوستان فنی و حرفه ای را راه‌اندازی کرده‌ است. این سامانه جایگزین سامانه ناد  شده و هدف آن تسریع در خدمات آموزشی دانشجویان فنی و حرفه ای است. در این پورتال دانشجویان می توانند برای پیگیری امور آموزشی ( انتخاب رشتهحذف و اضافهمشاهده کارنامه تحصیلی و نمرات درسیمجوز های انتخاب واحد )، امور مالی (ترازمالی دانشجو پرداخت شهریه) و پشتیبانی از طریق ارسال تیکت اقدام نمایند.

در سامانه نظامند و کارآمد بوستان تمامی امور مربوط به دانشجویان فنی و حرفه‌ای توسط اینترنت امکان‌پذیر است و دیگر نیازی به مراجعه حضوری محصلان نیست.  از مهمترین ویژگی‌های سامانه بوستان می‌توان به پشتیبانی از خدمات آموزشی، پژوهشی و دانشجوی و فرهنگی و متناسب بودن آن با انواع تبلت، موبایل هوشمند و رایانه اشاره نمود.

به دلیل انتقال مشخصات ٰفردی دانشجویان و اطلاعات تحصیلی آن‌ها از سامانه ناد به سامانه بوستان، کاربران باید در صفحه نخست این سامانه اطلاعات موجود را با مشخصات خود تطبیق دهند که به آن صحت سنجی گفته می‌شود. تکمیل تمامی موارد در این بخش برای دسترسی به مجوز انتخاب واحد ضروری است.

پس از جستجوی سایت بوستان به آدرس اینترنتی bustan.tvu.ac.ir، باید در صفحه باز شده کد ملی، کلمه عبور و عبارت امنیتی درج و گزینه ورود را انتخاب کنید. اگر برای نخستین بار وارد سامانه می‌شوید، تاریخ تولد خود را بعنوان رمز عبور وارد کنید.

ورود به سایت بوستان BUSTAN

دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای برای ورود به سیستم آموزشی خود فقط امکان استفاده از سامانه جدید بوستان را دارند. جهت ورود به این سامانه بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

ورود به سامانه

ثبت نام در سامانه بوستان دانشگاه فنی حرفه ای

» بعد از ورود به سایت بوستان فنی نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید در صورت نداشتن کلمه عبور روی نوشته کلمه عبور خود را فراموش کرده ام کلیک کرده کد ملی و شماره موبایل خود را جهت دریافت پسورد جدید وارد میکنید.

» توجه: در صورتی که برای اولین بار وارد این سیستم می‌شوید تاریخ تولد شما به صورت پیش فرض به عنوان رمز عبور در نظر گرفته شده است : به صورت ۱۰رقمی (مثال ۱۳۸۰/۰۲/۱۲)

» بعد از وارد کردن یوزر نیم و پسورد خود وارد سامانه شده و باید کلمه عبور جدید راتعریف کنید.

» در مرحله انتهایی طبق تصویر زیر در قسمت صحت سنجی اطلاعات در صورت صحت اطلاعات خود تمامی تمامی گزینه ها را تیک زده و دکمه ثبت را می زنیم.

ثبت نام در سامانه بوستان فنی دانشگاه فنی حرفه ای

» ثبت نام شما با موفقیت انجام شد.

پشتیبانی سامانه سامانه بوستان فنی و حرفه ای

از طریق واتساپ به شماره : ۰۹۱۰۲۶۹۹۱۰۷  میتوانید با پشتیبان سایت بوستان فنی در ارتباط باشید.

  • این پست درجهت پیوند سریع و معرفی سایت جدید فنی حرفه ای دانشجویان ( سایت بوستان فنی | bustan.tvu.ac.ir ) انتشار یافته تا دسترسی راحت‌تر را برای کاربران فراهم کرده باشد آدرس ورود به این سامانه از تصویر پایین قابل مشاهده است.

آدرس سایت بوستان فنی

ℹ️ اشتراک گذاری به دوستان خود:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *