خانه » معرفی سایت ها » سامانه کارا | تسهیلات وزارت کار و تعاون kara.mcls.gov.ir

سامانه کارا | تسهیلات وزارت کار و تعاون kara.mcls.gov.ir

ورود به سیستم سامانه کارا وزارت تعاون (اشتغال فراگیر و روستایی)

سامانه کارا - kara.mcls.gov.ir

سامانه کارا

این سامانه توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جهت ایجاد اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی ایجاد شده است، تا افراد بتوانند بر اساس دستور العمل و آیین نامه های درخواست تسهیلات نمایند.

برای ورود به سامانه کارا جهت ثبت درخواست و دریافت تسهیلات روی دکمه زیر کلیک کنید.

ورود به سامانه

قوانین و مقررات

۱- با توجه به میزان منابع ذیل قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری ۱۸۰۰۰ میلیارد تومان می باشد، که با توجه به میزان ۱۸۰۰۰ میلیارد تومان طرح تصویب و به بانک ها معرفی گردید. بنابراین ظرفیت جدیدی برای تصویب طرح وجود ندارد.

۲- ثبت نام متقاضی در سامانه و بررسی طرح توسط سازمان های ذیربط به منزله پرداخت و تایید تسهیلات نمی باشد و چنانچه در حین انجام مراحل بررسی طرح، اعتبار تسهیلات موصوف به اتمام برسد و متقاضی در این بین برای اخذ مجوز ها و مدارک مورد نیاز طرح هزینه ای را متحمل شود، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هیچگونه مسئولیت و تعهدی در این زمینه برعهده نمی گیرد و تمامی مسئولیت متوجه خود متقاضی می باشد.

۳- قبل از ثبت اطلاعات خود مطالعه دقیق قوانین و مقررات تسهیلات اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی و عشایری از الزامات مهم ثبت نام در سامانه است و در صورت عدم آگاهی از این قوانین، مقررات و بخشنامه ها  پیامدهای احتمالی برعهده شخص متقاضی می باشد.

۴- در صورت دریافت تسیهلات اشتغال زایی نسبت به بیمه نمودن خویش و افراد تحت پوشش در یكی از بیمه های اجتماعی ( بیمه تامین اجتماعی ، بیمه عشایر و روستایی ) اقدام نمایم.

کلیه خدمات این سامانه به صورت رایگان ارائه شده است.

راه های ارتباطی

از طریق شماره تلفن :
۰۲۱-۸۸۹۷۷۴۰۵
داخلی ها :
۲۲۶۴
۲۲۸۵
۲۲۸۶
۲۲۹۳
۲۲۹۲
استفاده کنید.

ساعت پاسخگویی :
۸ الی ۱۶

آدرس:
خیابان فاطمی، روبروی هتل لاله، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، طبقه ۲

 

این پست درجهت پیوند سریع و معرفی سایت کارا انتشار یافته تا دسترسی راحتری را برای کاربران فراهم کرده باشد هرگونه سوال در جهت پشتیبانی را فقط از آدرس وبسایت مربوطه پیگیر باشید.

kara.mcls.gov.ir

ℹ️ اشتراک گذاری به دوستان خود:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *