خانه » معرفی سایت ها » سامانه کارا | تسهیلات وزارت کار و تعاون kara.mcls.gov.ir

سامانه کارا | تسهیلات وزارت کار و تعاون kara.mcls.gov.ir

ورود به سیستم سامانه کارا وزارت تعاون (اشتغال فراگیر و روستایی)

سامانه کارا - kara.mcls.gov.ir

سامانه کارا

این سامانه توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جهت ایجاد اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی ایجاد شده است، تا افراد بتوانند بر اساس دستور العمل و آیین نامه های درخواست تسهیلات نمایند.

برای ورود به سامانه کارا جهت ثبت درخواست و دریافت تسهیلات روی دکمه زیر کلیک کنید.

ورود به سامانه

قوانین و مقررات

۱- با توجه به میزان منابع ذیل قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری ۱۸۰۰۰ میلیارد تومان می باشد، که با توجه به میزان ۱۸۰۰۰ میلیارد تومان طرح تصویب و به بانک ها معرفی گردید. بنابراین ظرفیت جدیدی برای تصویب طرح وجود ندارد.

۲- ثبت نام متقاضی در سامانه و بررسی طرح توسط سازمان های ذیربط به منزله پرداخت و تایید تسهیلات نمی باشد و چنانچه در حین انجام مراحل بررسی طرح، اعتبار تسهیلات موصوف به اتمام برسد و متقاضی در این بین برای اخذ مجوز ها و مدارک مورد نیاز طرح هزینه ای را متحمل شود، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هیچگونه مسئولیت و تعهدی در این زمینه برعهده نمی گیرد و تمامی مسئولیت متوجه خود متقاضی می باشد.

۳- قبل از ثبت اطلاعات خود مطالعه دقیق قوانین و مقررات تسهیلات اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی و عشایری از الزامات مهم ثبت نام در سامانه است و در صورت عدم آگاهی از این قوانین، مقررات و بخشنامه ها  پیامدهای احتمالی برعهده شخص متقاضی می باشد.

۴- در صورت دریافت تسیهلات اشتغال زایی نسبت به بیمه نمودن خویش و افراد تحت پوشش در یكی از بیمه های اجتماعی ( بیمه تامین اجتماعی ، بیمه عشایر و روستایی ) اقدام نمایم.

کلیه خدمات این سامانه به صورت رایگان ارائه شده است.

راه های ارتباطی

از طریق شماره تلفن :
۰۲۱-۸۸۹۷۷۴۰۵
داخلی ها :
۲۲۶۴
۲۲۸۵
۲۲۸۶
۲۲۹۳
۲۲۹۲
استفاده کنید.

ساعت پاسخگویی :
۸ الی ۱۶

آدرس:
خیابان فاطمی، روبروی هتل لاله، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، طبقه ۲

 

این پست درجهت پیوند سریع و معرفی سایت کارا انتشار یافته تا دسترسی راحتری را برای کاربران فراهم کرده باشد هرگونه سوال در جهت پشتیبانی را فقط از آدرس وبسایت مربوطه پیگیر باشید.

kara.mcls.gov.ir

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.