خانه » معرفی سایت ها » ورود به سایت خدمات الکترونیک آموزش و پرورش | my.medu.ir

ورود به سایت خدمات الکترونیک آموزش و پرورش | my.medu.ir

پرتال پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش ( my.medu.ir )

my.medu.ir

سایت خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به آدرس اینترنتی my.medu.ir در راستای ارائه خدمات الکترونیکی به دانش آموزان، فرهنگیان و عموم مردم شکل گرفته است. در این وب سایت تمامی خدمات وزارت آموزش و پرورش در یک پنجره واحد و به صورت یکپارچه ارائه می‌شوند. بنابراین کاربران می‌توانند با مراجعه به این پنجره از امکانات مختلفی مانند دریافت کارنامه، استعلام مدرک تحصیلی، فیش حقوقی و … به صورت الکترونیکی و آنلاین بهره‌مند شوند.

سامانه خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir

برای ورود به سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش (مای مدیو) روی دکمه زیر ضربه بزنید.

ورود به سامانه

نکته: دانش آموزان برای ورود به سامانه، از کد ملی به عنوان نام کاربری و سریال ۶ رقمی شناسنامه خود را به عنوان رمز پیش فرض استفاده نمایند.

هدف از راه‌اندازی پنجره خدمات آموزش و پرورش، یکپارچه‌سازی سامانه‌های خدمات الکترونیکی این وزارت است. شما می‌توانید با مراجعه به این سایت به تمام سامانه‌های متصل به پنجره خدمات الکترونیک آموزش و پرورش و وب سایت‌های مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید.

سامانه خدمات الکترونیک آموزش و پرورش دارای سه بخش برای کاربران مختلف است که عبارتند از:

خدمات الکترونیک فرهنگیان

فرهنگیان در صفحه نخست با انتخاب نقش فرهنگی و وارد نمودن کد ملی و رمز عبور خود می‌توانند بعد از ورود به پنجره خدمات آموزش و پرورش، برای انجام امور مربوط به حکم کارگزینی، فیش حقوقی، رتبه بندی فرهنگیان، خلاصه سوابق و … سامانه مورد نظر خود را انتخاب کنند.

خدمات الکترونیک دانش آموزان مای مدیو

تمامی خدمات الکترونیکی ارائه شده برای دانش آموزان توسط آموزش و پرورش، در این پنجره در دسترس قرار دارند. بنابراین دانش آموزان و والدین آن‌ها می‌توانند با مراجعه به پنجره خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش، به سامانه‌ پیش ثبت نام در مدارس، سامانه استعلام مدرک تحصیلی، گواهی اشتغال به تحصیل، دریافت کارنامه، سامانه دانلود کتاب درسی، ثبت نام المپیاد دانش آموزی و … دسترسی یابند و از این خدمات بهره ببرند.

توجه: دانش آموزان در صورتی که برای ورود به سامانه my.medu.ir با خطا مواجه شدند، میتوانند برای دسترسی یکسری از این خدمات به سایت همگام مراجعه و یا برای دریافت کارنامه به سامانه پادا مراجعه نمایند.

خدمات الکترونیک عموم مردم

این بخش برای دسترسی عموم مردم به خدمات الکترونیکی ارائه شده توسط آموزش و پرورش در پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش در نظر گرفته شده است. مردم برای انجام امور مربوط به استعلام شهریه مدارس غیردولتی، ثبت شکایات، مشارکت در مدرسه سازی و … می‌توانند بعد از مراجعه به این پنجره وارد سامانه‌های مورد نظر خود شوند.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *