خانه » معرفی سایت ها » سایت تک کارت فرهنگیان | سامانه ثبت نام profile.medu.ir

سایت تک کارت فرهنگیان | سامانه ثبت نام profile.medu.ir

سایت ثبت نام تک کارت فرهنگیان | ورود به سیستم profile.medu.ir

سایت تک کارت فرهنگیان | profile.medu.ir

سامانه جامع تکمیل مشخصات فرهنگیان ( سایت تک کارت فرهنگیان )

سایت سامانه ثبت نام تک کارت فرهنگیان

همکاران محترم لطفا موارد زیر را در سایت تک کارت فرهنگیان رعایت فرمائید:
۱- حتما به جدول زمان بندی توجه نموده و با توجه به منطقه فعال و تاریخ آن که در جداول مذکور مشخص میباشد توجه نموده سپس اقدام به ورود اطلاعات نمایید.

۲- با توجه به محدودیت زمانی عملکرد ثبت احوال بین ساعتهای ۸ الی ۱۷ خواهشمند است در صورتی که برای اولین بار وارد سیستم میشوید حتما به ساعت مذکور توجه نمایید ولی در صورتی که برای چندمین بار است که وارد میشوید در هر زمانی امکان پذیر میباشد.

۳- پیشنهاد میشود از مرورگر های Chrome  یا Firefox استفاده کنید.

 برای ورود به سامانه ثبت نام تک کارت فرهنگیان ( روی دکمه زیر کلیک کنید.)

ورود به سامانه

https://profile.medu.ir/

راهنمای ثبت نام سایت تک کارت فرهنگیان :

همکار محترم برای صدور تک کارت لازم است تا اطلاعات خود را در این سامانه تکمیل نموده و اطلاعات مورد نیاز را در آن ثبت نمایید. از آنجا که عدم ثبت به موقع یا عدم تکمیل کامل اطلاعات می‌تواند منجر به عدم صدور کارت گردد، خواهشمند است با دقت کافی به این امر اقدام فرمایید. با توجه به آن که ممکن است در هنگام ثبت اطلاعات با مشکلاتی مواجه شوید خواهشمند است متن زیر را با دقت مطالعه فرمایید:

۱- در هنگام ورود به سیستم، رمز و اجازه ورود به آن از طریق پیام کوتاه و شماره موبایلی که توسط متقاضی اعلام میگردد ارسال می‌شود. چنانچه این شماره موبایل متعلق به متقاضی نباشد و از آن طریق امکان ورود به سایت میسر شود، در صورت شکایت فرد اصلی این موضوع در محاکم قضایی علیه شماره موبایلی که به صورت غیر مجاز دسترسی به سایت پیدا نموده قابل پیگیری خواهد بود. لذا حتما شماره موبایل خود را اعلام نمایید. ضمنا اطلاع رسانی‌های بعدی نیز که متعلق به فرد متقاضی است از همین طریق انجام می‌شود.

۲- ارسال پیام کوتاه در حال حاضر فقط برای اپراتور‌های همراه اول و ایرانسل امکان پذیر است . لذا از معرفی شماره‌های رایتل و تالیا خودداری فرمایید.

۳- چنانچه اطلاعات شما با اطلاعات مندرج در ثبت احوال یکسان بوده و مشکلی در سایر موارد وجود ندارد، سیستم به شما پیام ثبت موفقیت آمیز اطلاعات را داده و پس از بررسی‌های بعدی اقدام به صدور کارت برای شما انجام خواهد شد.

۴- چنانچه اطلاعات شما در سیستم انطباق نداشته باشد ( مانند مشخصات سجلی ، عکس و … ) ضمن تکمیل اطلاعات، لازم است تا به امور اداری اداره آموزش و پرورش محل خدمت خود مراجعه تا با ارائه اسناد و مدارک معتبر اصلاحات لازم در سیستم انجام پذیرد.

۵- ثبت اطلاعات افراد تحت تکفل اجباری بوده و عدم ثبت اطلاعات آنان موجب اشکال در بیمه تکمیلی این افراد خواهد شد.

۶- از آنجا که این اطلاعات منجر به صدور کارت شناسایی می‌گردد، لذا لازم است تا عکس موجود در سامانه جدید و فاقد مشکل باشد؛ بدیهی است در صورت عدم تطابق با وضعیت فعلی فرد، کارت شناسایی به فرد متقاضی تحویل نخواهد شد.

۷- مکاران محترم عکسهایی که در مرحله اول به جای عکس قدیمی خود میخواهد قرار دهند باید شامل این مشخصات باشد تا در سامانه درج شود الف – باید حجم عکس زیر ۱ مگا بایت باشد ب – باید طول و عرض عکس بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ پیکسل باشد ج- وضوح تصویر (DPI) عکس باید ۱۰۰تا ۵۰۰ باشد

۸-در صورت عدم ارسال عکس بصورت زیر عمل نمائید عکس خود را با کد پرسنلی و ۳ عدد آخر رمز عبور خود به ادرس pajoohesh.profile@gmail.com ایمل کنند تا در اسرع وقت عکس شما همکار گرامی اصلاح گردد . این سایت فقط برای اصلاح عکس میباشد

 

  •  توجه: این پست در جهت دسترسی سریع به سایت تک کارت فرهنگیان گذاشته شده است. هر مشکل یا سوالی در زمینه تک کارت فرهنگیان را در سایت profile.medu.ir مطرح کنید.

شماره تماس سایت تک کارت فرهنگیان

شماره تلفن‌های داده شده در وزارت فقط برای پاسخگویی ادارات کل آموزش و پرورش است.
همکاران فرهنگی لطفا در صورت هر گونه اشکال در اطلاعات یا عدم ورود ، با شماره تلفن ۳۸-۸۸۶۶۰۷۳۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
۱- داخلی ۱۰۴۰ – آقای سرفراز
۲-داخلی ۱۰۲۲ – آقای امیری
۳-داخلی ۱۰۹۴ – آقای علیقلی زاده
۴-داخلی ۱۰۱۷ – آقای علائی

سایت تک کارت فرهنگیان » profile.medu.ir

ℹ️ اشتراک گذاری به دوستان خود:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *