خانه » معرفی سایت ها » سایت منادا | سامانه نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد monada.iau.ir

سایت منادا | سامانه نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد monada.iau.ir

سایت سامانه مدیریت نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ( منادا ) | monada.iau.ir

سایت سامانه منادا | monada.iau.ir

دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی برای معرفی سایت ثبت درخواست و زمان بندی سامانه مدیریت نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد با ما همراه باشید.

دسترسی سریع

– ثبت نام در سامانه منادا

– راهنما و تذکرات

– دانلود آیین نامه نقل و انتقالات

سایت سامانه منادا دانشگاه آزاد

این سامانه به منظور تسریع و بالا بردن سطح کیفی خدمات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شده است، هدف از راه اندازی سامانه منادا ارائه خدمات دانشجویی و تسریع در امور نقل و انتقالات دانشجویان می‌باشد.

ثبت نام در سایت سامانه منادا

۱- زمان ثبت درخواست در صفحه ابتدایی مهمانی و یا انتقال (موقت یا دائم) اطلاع رسانی می شود.

۲- با توجه به مفاد آیین نامه نقل و انتقالات دانشجویان، مدارک و مستندات بارگذاری شده باید خوانا باشد ( درصورتی که قصد تغییرات در درخواست ثبت شده را دارید شما ۲۴ ساعت مهلت دارید بدون پرداخت هزینه نسبت به ویرایش درخواست خود اقدام نمایید در غیر اینصورت پس از گذشت زمان مذکور شما دوباره باید هزینه بررسی مدارک را پرداخت نمایید.)

۳- بعد از پرداخت هزینه شما باید فرایند درخواست خود را تکمیل کرده و بعد از دریافت کد رهگیری و شماره پرونده درخواست خود اقدام نمایید.

۴- ثبت درخواست انتقال و مهمانی در سامانه منادا صرفا توسط شماره نه رقمی دانشجویی و کد ملی امکان پذیر است.

۵- از سپردن ثبت درخواست خود به دیگران خودداری نمایید.

۶- آخرین وضعیت درخواست های خود را فقط از طریق این سامانه به صورت آنلاین پیگیر باشید و در ثبت دقیق شماره موبایل خود دقت کنید.

تذکرات:

تذکر ۱: پس از اتمام ثبت نقل و انتقال امکان ویرایش وجود ندارد پس نهایت دقت را به عمل آورید.

تذکر ۲: صحت کلیه مدارک و مستندات ارسالی به عهده دانشجو بوده و در صورت عدم صحت مدارک ارسالی، فرایند رسیدگی معلق خواهد شد.

تذکر ۳: در صورت مشاهده خطا “اطلاعات شما در بانک موجود نمی باشد” در هنگام ورود اطلاعات هویتی؛ از طریق ارسال پیام به مدیر خود این موضوع را گزارش دهید.

توجه : دانشجویان به منظور ورود به سامانه منادا کدملی و شماره دانشجویی ( ۹ رقمی مندرج در کارنامه آزمون – موقت) را وارد نمایند. برای ورود به این سامانه روی دکمه زیر کلیک نمایید.

ورود به سامانه

آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 

توجه: لازم به ذکر است دانشجویان قبل از ثبت درخواست خود نسبت به مطالعه آیین نامه نقل و انتقالات دانشجویی اقدام نمایند. برای دریافت آیین نامه بر روی دکمه دانلود کلیک نمایید.

باکس دانلود: لازم به ذکر است دانشجویان قبل از ثبت درخواست خود در سایت منادا نسبت به مطالعه آیین نامه نقل و انتقالات دانشجویی اقدام نمایند. برای دریافت آیین نامه بر روی دکمه دانلود کلیک نمایید.

↓ دانلود آیین نامه نقل و انتقالات ↓

↓ دانلود آیین نامه نقل و انتقالات ↓

دکمه زیر را زده و به صورت مستقیم فایل را دریافت نمایید؛ دانشجوبان عزیز لطفا نظرات خود را از قسمت پایین برای ما ارسال کنید.
دانلود آیین نامه (PDF)

📥 حجم: ۳۵۰KB

 

  • این پست درجهت پیوند سریع و معرفی سایت نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد ( سایت سامانه منادا | monada.iau.ir ) انتشار یافته تا دسترسی راحت‌تر را برای کاربران فراهم کرده باشد هر گونه سوال و درخواست را فقط از طریق سامانه مذکور پیگیر باشید.
ℹ️ اشتراک گذاری به دوستان خود:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *