خانه » معرفی سایت ها » سایت همتا | سامانه انتقال مالکیت و رجستری hamta.ntsw.ir

سایت همتا | سامانه انتقال مالکیت و رجستری hamta.ntsw.ir

ورود به سیستم سامانه همتا hamta.ntsw.ir

سایت همتا - سامانه hamta.ntsw.ir

همتا چیست؟

سایت همتا (سامانه هوشمند مدیریت تجهیزات ارتباطی) در جهت اجرای طرح ثبت تجهیزات ارتباطی که از سیم کارت های ایرانی استفاده می کنند به وجود آمده است. هدف از این طرح و ایجاد این سایت، مبارزه با عرضه و فعالیت گوشی های همراه قاچاق است.

برای ثبت نام، انتقال مالکیت و رجستری کردن گوشی و تجهیزات سیم باید وارد این سامانه شوید.

قسمت های مختلف سامانه و آموزش کار با آنها:

❶ ورود به سایت 

برای ورود به سایت میتوانید شماره سیم کارت خود را وارد کرده و بعد یک پیامک حاوی رمز ورود موقت برای شما ارسال می شود و می توانید توسط آن وارد سامانه شوید.

❷ ثبت نام در سامانه

برای استفاده بیشتر از امکانات سامانه باید ثبت نام کنید؛ ابتدا شماره سیم کارت خود را وارد کرده و بعد یک پیامک حاوی رمز عبور ورود موقت برای شما ارسال می شود و بعد داخل کادر مربوطه رمز موقت را وارد کرده و در صفحه بعدی اطلاعات شخصی خود را وارد میکنید و در انتها روی دکمه ثبت نام در سامانه کلیک می کنید.

❸ فراموشی رمز سامانه همتا

پس از کلیک کردن روی دکمه فراموشی رمز وارد صفحه ای می شوید؛ که جهت بازیابی رمز عبور با استفاده از کد ملی که قبلا با آن ثبت نام کرده اید و یا می توانید ایمیل یا پست الکترونیکی که قبلا در سامانه وارد کرده اید را در کادر مربوطه وارد کنید.

❹ استعلام اصالت گوشی

با کلیک روی دکمه استعلام اصالت وارد سامانه شده دوباره روی دکمه مربوطه کلیک کرده و بعد صفحه جدیدی ظاهر می شود که باید شناسه دستگاه (IMEI) گوشی یا تبلت را جهت استعلام اصالت دستگاه وارد نمایید.

  • نکته: برای پیدا کردن شناسه دستگاه می توانید کد #۰۶#* را در گوشی یا تبلت وارد کنید. یا از روی کارتن یا پشت گوشی آن کد را پیدا کنید.

❺ فعال سازی

با کلیک روی دکمه فعال سازی وارد پنل همتا شده و با وارد کردن شماره تلفن، شناسه دستگاه و کد فعال سازی (این کد را باید از فروشنده بگیرید) و بعد روی دکمه فعال سازی کلیک کنید.

در سایت همتا میتوانید به قسمت های زیر دسترسی داشته باشید.

***

این پست در جهت آموزش کار با پنل همتا سامانه انتقال مالکیت و رجستری (سایت hamta.ntsw.ir ) انتشار یافته است هر گونه سوال و مشکل خود را از طریق راه های ارتباطی زیر در میان بگذارید.

ایمیل: hamta@ntsw.ir

شماره مرکز تماس همتا: ۰۹۶۳۶۶ (۹۸+)

ℹ️ اشتراک گذاری به دوستان خود:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *