خانه » معرفی سایت ها » سایت صدور فیش حقوقی فرهنگیان آموزش و پرورش fish.medu.ir

سایت صدور فیش حقوقی فرهنگیان آموزش و پرورش fish.medu.ir

سایت سامانه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان آموزش و پرورش

فیش حقوقی فرهنگیان آموزش و پرورش , fish.medu.ir

پورتال دریافت فیش حقوقی معلمان ، فرهنگیان و بازنشسته های فرهنگی وابسته به وزارت آموزش و پرورش ( www.fish.medu.ir )

سایت سامانه فیش حقوقی فرهنگیان

پیشرفت تکنولوژی و ارزش بالای زمان باعث شده است تا انجام بسیاری از امور به صورت غیرحضوری و آنلاین امکان‌پذیر باشد. در این بین وزارت آموزش و پرورش نیز برای رفاه حال فرهنگیان و دانش آموزان طرح چندین سامانه را جهت خدمت‌رسانی به این قشر اجرا کرده است. یکی از آن‌ها سامانه فیش حقوقی فرهنگیان است. فیش حقوقی برای حقوق بگیران دولت و کارمندان آن اهمیت زیادی دارد که این مورد شامل حال فرهنگیان نیز می‌شود. سامانه فیش حقوقی فرهنگیان به منظور ارائه خدمات به فرهنگیان راه‌اندازی شده است. در این سامانه افراد می‌توانند فیش حقوقی خود را بدون مراجعه حضوری و به صورت آنلاین دریافت کنند که هدف آن تسهیل در امور مدیران مدارس، کارمندان و معلمان است تا دیگر نیاز به مراجعه و پیگیری حضوری نداشته باشند. با وجود این سامانه همچنان دریافت فیش حقوقی به صورت حضوری امکان پذیر است که فرهنگی باید به اداره آموزش و پرروش منطقه یا ناحیه خود یا مدیر مدرسه مراجعه کند.

فرهنگیان با مراجعه به این سامانه باید کد پرسنلی و امنیتی سایت را وارد و سپس گزینه مرحله بعد را انتخاب کنند تا پس از طی نمودن مراحل به امکانات آن دسترسی یابند.

برای دریافت آخرین فیش حقوقی روی دکمه ورود به سیستم کلیک کنید. تا به سایت fish.medu.ir متصل شوید.

ورود به سامانه

نکات مهم قبل از گرفتن فیش حقوقی

  • استفاده از هرگونه نرم افزار و یا سایت های غیر رسمی جهت دریافت فیش حقوقی غیر مجاز بوده و مسئولیت تبعات ناشی از آن برعهده کاربر می باشد.
  • تنها مرجع رسمی و قانونی دریافت فیش حقوقی سایت fish.medu.ir می باشد.
  • کاربرانی که از سایت ها یا نرم افزارهای دیگر برای دریافت فیش حقوقی خود استفاده نموده اند هرچه سریعتر نسبت به تغییر رمز خود اقدام نمایند.

فیش حقوقی کارکنان و بازنشستگان آموزش و پرورش

ℹ️ اشتراک گذاری به دوستان خود:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *