خانه » معرفی سایت ها » سایت emt | سامانه دریافت تاییدیه تحصیلی emt.medu.ir

سایت emt | سامانه دریافت تاییدیه تحصیلی emt.medu.ir

معرفی و آدرس اصلی سامانه دریافت تاییدیه تحصیلی ( سایت emt medu ir )

سایت emt | سامانه تاییدیه تحصیلی

اگر به تاییدیه مدرک تحصیلی برای یک سازمان یا ثبت نام در دانشگاه نیاز دارید می‌توانید با مراجعه به سامانه دریافت تاییدیه تحصیلی و وارد کردن مشخصات خود درخواستتان را ثبت و آن را به راحتی دریافت کنید. در گذشته برای گرفتن تاییدیه مدرک تحصیلی افراد مجبور بودند به دفاتر منتخب پیشخوان مراجعه کنند و ساعت‌ها در صف انتظار باقی بمانند. اما با روی کار آمدن این سامانه امکان دریافت تاییدیه به صورت اینترنتی (غیرحضوری) نیز فراهم شده است.

سایت دریافت تاییدیه تحصیلی emt

سایت تاییدیه تحصیلی به آدرس emt.medu.ir زیر نظر وزارت آموزش و پرورش قرار دارد. در واقع تاییدیه تحصیلی نوعی اعتبار سنجی از مدرک  دیپلم شما است. بعنوان مثال بعد از قبولی در کنکور، باید برای ثبت نام در مقطع کارشناسی دانشگاه مدارکی ارائه کنید، یکی از مهمترین آن‌ها تاییدیه تحصیلی است که در آن صحت مدرک دیپلم اخذ شده شما تایید می‌گردد. طبیعی است که در صورت نداشتن تاییدیه تحصیلی نمیتوانید در دانشگاه ثبت نام کنید زیرا مدارک شما ناقص است. همچنین این تاییدیه برای استخدام در برخی از سازمان‌ها مورد نیاز است.

به منظور دریافت این گواهی باید به سایت emt مراجعه نمایید و فرم قرار داده شده در سامانه را تکمیل کنید. در آخر یک کد پیگیری به شما ارسال می‌شود  که از طریق آن می‌توانید برای پیگیری بیشتر وارد سامانه شوید.

درخواست شما در مناطق آموزش و پرورش بررسی می‌گردد و در صورت صحت مدرک تحصیلی، گواهی تاییدیه که شامل مدرک تاییدیه تحصیلی و سوابق فارغ التحصیلی است به صورت الکترونیک برای استعلام گیرنده فرستاده می شود. هزینه هر گواهی تاییدیه ۲۲۱۱۰ تومان است.

برای ورود به سایت تاییدیه مدرک تحصیلی روی دکمه هدایت به سامانه ضربه بزنید.

ورود به سامانه

پیش نیازهای ثبت نام در سامانه

– گواهینامه فارغ التحصیلی
– شماره تلفن همراه به نام خود شخص
– مشخص بودن نام دانشگاه
– کارت بانکی جهت پرداخت آنلاین

  • این پست درجهت پیوند سریع و معرفی سایت emt انتشار یافته تا دسترسی راحتری را برای کاربران فراهم کرده باشد، هرگونه سوال و مشکل را فقط از سامانه emt.medu.ir پیگیر باشید.
ℹ️ اشتراک گذاری به دوستان خود:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *