خانه » مهارت نوشتاری » انشا در مورد مکانیکی

انشا در مورد مکانیکی

انشای دانش آموزی درباره مکانیکی

 

انشا در مورد مکانیکی

انشا با موضوع مکانیکی به صورت ادبی و توصیفی برای دانش آموزان آماده شده تا با نحوه نگارش و مهارت نوشتاری آشنا شوند. با دانشچی همراه باشید.

موضوع انشا مکانیکی

در شغل مکانیکی اول از همه باید بتوان ابزارها و کاربرد آن‌ها در جای مناسب را یاد گرفت.

این شغل سختی‌های فراوانی دارد؛ از جمله آن می‌توان گفت دست‌های‌تان بسیار روغنی، چرب و سیاه خواهند شد. پس باید نظافت دست‌های‌تان را رعایت کنید. ناخن‌های‌تان نباید بلند باشند؛ چون چربی‌ زیر آن‌ها می‌رود و هنگام خوردن غذا، باکتری‌ها وارد معده می‌شوند.

علاوه بر مسائلی که گفته شد، وقتی در کار دست‌های‌تان زخم می‌شوند یا با قطعات داغ داخل خودرو برخورد می‌کنند و می‌سوزند، درد همان لحظه شروع نمی‌شود. درد اصلی زمانی است که شما می‌خواهید برای تمیزی بهتر، دست‌های‌تان را با بنزین بشویید. برای همین شما باید تحمل درد بالایی داشته باشید.

ملاک پیشرفت در این شغل، علاقه فراوان به کار مکانیکی است. برای آن که شما به یک مهندس مکانیک تبدیل شوید، باید در ابتدا کنار دست یک فرد ماهر شاگردی کنید. حقوقتان در هنگام شاگردی کم است و باید هرچه کارفرما به شما می‌گوید را انجام دهید. برای مثال نظافت ابزارها و گاهی هم شستن کف تعمیرگاه برعهده شاگرد است و باید بعد از هر بار تعمیر خودرو، کف را طی بکشید.

پس از پشت سر گذاشتن این دوره، زمانی که به یک تعمیرکار ماهر تبدیل شدید، می‌توانید باتوجه به بودجه و مهارتی که دارید یک تعمیرگاه برای خودتان باز کنید. در آن دوره هم سختی‌هایی وجود دارند. زمانی که شما تازه شروع به کار نمایید، مشتری زیادی نخواهید داشت. ممکن است در ابتدا یک الی دو مشتری در روز داشته باشید تا زمانی که بعد از چند ماه، تعدادی مشتری ثابت پیدا کنید. آن‌ها برای شما مشتری‌های جدید می‌آوردند.

برای جذب مشتری علاوه بر اخلاق خوش و سر زبان داشتن، مهم‌ترین بخش، تشخیص عیب ماشین در برسی اول است.

در پایان هم بگویم که این کار نیاز به چند ماه و یا حتی چند سال کسب تجربه دارد.

انشا شغل آینده من، پلیس

انشا اختصاصی _ نویسنده: حدیثه قاسمی

ℹ️ اشتراک گذاری به دوستان خود:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *