خانه » معرفی سایت ها » سامانه یارا – دانشگاه علم و فناوری مازندران yara.mazust.ac.ir

سامانه یارا – دانشگاه علم و فناوری مازندران yara.mazust.ac.ir

سایت یارا – یاریگر آموزش شما – سامانه ای از دانشگاه علم و فناوری مازندران

سامانه یارا مازندران | yara.mazust.ac.ir

سامانه یارا که نام آن از مخفف کلمه یاریگر آموزش شما برگرفته شده متعلق به دانشگاه علم و فناوری مازندران به آدرس اینترنتی yara.mazust.ac.ir است.

سامانه یارا یاریگر آموزش شما

در طی چند سال اخیر سامانه‌های زیادی در زمینه‌های مختلف برای ارائه خدمات الکترونیکی به کاربران اجرا شده که هدف همه‌ی آن‌ها تسهیل در انجام امور بدون مراجعه حضوری و به صورت آنلاین است.

سامانه یارا نیز با همین هدف برای دانشجویان و اساتید دانشگاه علم و فناوری مازندران راه‌اندازی شده است تا آن‌ها بتوانند به آسانی و از راه دور با یکدیگر در ارتباط باشند. در هنگام ورود به این پورتال دو قسمت با نام دانشجو و مدرس دیده می‌شود که با توجه به موقعیت خود باید یکی از آن‌ها را انتخاب و پس از درج نام کاربری و رمز عبور می‌توانید وارد محیط پورتال یارا شوید.

در این سامانه تمامی اطلاعات دروس ترم، اعلان‌ها، تمرین ها و لینک های مفید آموزشی مربوط به دروس، فایل‌های صوتی و تصویری آموزشی و … توسط اساتید بارگذاری می‌شود تا در اختیار دانشجویان قرار گیرد.

ورود دانشجو و مدرس به سایت سامانه یارا مازندران

ورود به سامانه

این پست درجهت پیوند سریع و معرفی سایت دانشگاه علم و فناوری مازندران به آدرس ( yara.mazust.ac.ir ) انتشار یافته تا دسترسی راحت‌تر را برای کاربران فراهم کرده باشد هر گونه مشکل و سوال را فقط از سامانه مذکور پیگیر باشید.

ℹ️ اشتراک گذاری به دوستان خود:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *