خانه » معرفی سایت ها » سایت اصلی سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان education.cfu.ac.ir

سایت اصلی سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان education.cfu.ac.ir

ورود به سیستم سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان

سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان

سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان (education.cfu.ac.ir) پورتالی برای تسهیل در امور و ارائه خدمات به دانشجویان دانشگاه فرهنگیان می باشد.

سایت سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان

امروزه استفاده از خدمات الکترونیکی برای دانشجویان به منظور تسهیل در امور آن‌ها از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. یکی از این موارد سامانه گلستان است که برای اولین بار در دانشگاه صنعتی اصفهان معرفی و اجرا شد و خدماتی مانند تسویه حساب دانشجویی، سیستم های ارزشیابی و حق التدریس اساتید را ارائه کرد. اما با گذشت زمان خدمات بیشتری را پوشش داد به دیگر دانشگاه‌های سراسر کشور راه یافت مانند سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان.

این سامانه برای دانشجویان فرهنگیان در تمامی مقاطع تحصیلی و همه‌ی استان‌ها راه‌اندازی شده است. در سایت سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان خدماتی مانند تسویه حساب دانشجو، پرداخت شهریه، حذف و اضافه دروس، دریافت کارنامه، صدور گواهی اشتغال به تحصیل، مشاهده لیست دروس، اعتراض دانشجو به نمرات و دیگر موارد در دسترس است.

علاوه بر موارد ذکر شده در این پورتال خدماتی برای پذیرش دانشجویان جدید در نظر گرفته شده است که حول محور زیر می‌چرخد:

– ثبت اطلاعات مربوط به دانشجویان بورسیه

– ویرایش اطلاعات ثبت نام

– صدور کارت دانشجویی موقت

– تعیین مدارک مورد نیاز به صورت خودکار

– اطلاع از لیست کسری مدارک دانشجویان جدید

تمام دانشجویان دانشگا‌های فرهنگیان سراسر کشور با مراجعه به سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان به آدرس اینترنتی education.cfu.ac.ir می‌توانند به تمام امکانات آن دسترسی یابند. پس از مراجعه به این پورتال باید در قسمت بالا سمت چپ گزینه ورود به سیستم را انتخاب کنید. در مرحله بعدی صفحه جدیدی برای شما باز می‌شود که باید شناسه کاربری، گذرواژه و کد امنیتی را در کادرهای مربوطه درج و سپس گزینه ورود را انتخاب نمایید.

داخل حساب کاربری خود دو گزینه منوی کاربر و پیشخوان خدمت مشاهده می‌کنید. در منوی کاربر می‌توانید به بخش آموزش دانشگاه مانند شهریه، جلسه درس، امتحان و نمره، گزارش های آموزش، نامه‌های اداری و اطلاعات جامع دانشجو دسترسی یابید. همچنین در قسمت پیشخوان خدمت پنج قابلیت مختلف با عنوان درخواست بررسی مشکلات آموزشی، ثبت نام اصلی، کارت دانشجویی، تقاضای انتقال به صورت مهمان در واحدها و مراکز داخلی و ترمیم قابل مشاهده است.

ورود سریع به سامانه گلستان فرهنگیان

ورود به سامانه

وبسایت دانشچی در جهت معرفی سایت و پیوند به سامانه گلستان فرهنگیان، به آدرس education.cfu.ac.ir اقدام نموده است، هر مشکل و سوالی که دارید را فقط از سامانه مذکور پیگیری نمایید.

ℹ️ اشتراک گذاری به دوستان خود:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *