خانه » معرفی سایت ها » سامانه رتبه بندی معلمان RTB | لینک ورود به سایت rtb.medu.ir

سامانه رتبه بندی معلمان RTB | لینک ورود به سایت rtb.medu.ir

ورود به سامانه  اصلی رتبه بندی معلمان آموزش و پرورش سایت rtb.medu.ir

سامانه رتبه بندی معلمان | rtb.medu.ir

سامانه رتبه بندی معلمان | rtb.medu.ir

طبق سند تحول بنیادین نظامی آموزشی و به منظور افزایش کیفیت آموزش دانش آموزان، بهبود معیشت فرهنگیان و ارتقای سطح آموزگاران، قانون رتبه‌بندی معلمان در حال اجرا است. به همین منظور سامانه رتبه بندی معلمان توسط آموزش پرورش با هدف خدمات دهی آنلاین برای معلمین راه‌اندازی شده است که فرهنگیان جهت رتبه‌بندی با مراجعه به این سایت می‌توانند مدارک خود را بارگذاری کنند.

پس از بررسی صلاحیت معلمان و در صورت داشتن شرایط، آن‌ها می‌تواند به درجات بهتر و بالاتری ارتقا یابند و از مزایایی این قانون استفاده کنند.

هدف از راه اندازی این سامانه

رتبه بندی معلمان از ۳۱ شهریور سال ۱۴۰۱ به بعد در حال اجرا است و فرهنگیانی که قبل این تاریخ بازنشسته شده‌اند نمی‌توانند از امکانات این سامانه استفاده کنند. براساس این قانون معلمان در پنج دسته رتبه‌بندی شده و شامل معلمان رسمی و پیمانی می‌شود که بعد از شروع شغل خود به طرح رتبه بندی معلمان دسترسی دارند.

در این طرح رتبه‌‌های حرفه‌ای جهت طبقه‌بندی معلمان وجود دارد که طبق هر رتبه ضرایبی در امتیازات لحاظ و حقوق مزایا در اختیار معلمان قرار می‌گیرد. اگر سابقه خدمت از ۳۰ تا ۳۵ سال باشد امتیاز بیشتری تعلق می‌گیرد. همچنین یک معلم از سال دوم خدمت خود می‌تواند از این مزایا استفاده کند. هدف از راه‌اندازی این سامانه افزایش حقوق و مزایای معلمان براساس رتبه‌بندی آن‌ها است.

برای ارتقا رتبه لازم است معلمان در دوره‌های عملی و آزمون‌ها شرکت و امتیاز به دست آورند که باعث افزایش سطح دانش و افزایش کیفیت آموزش آن‌ها می‌شود. در رتبه‌بندی سابقه کاری نیز اهمیت دارد. لازم به ذکر است معلمانی که در مرخصی هستند و یا در دستگاه‌های دیگری به جز آموزش و پرورش فعالیت دارند شامل این رتبه‌بندی نمی‌شوند.

ورود به سایت جدید رتبه بندی معلمان – سامانه آر تی بی مدو

ورود به سامانه

آدرس سامانه قبلی رتبه بندی معلمان به شرح ذیل است.

http://10.30.170.200:85/#/login/authenticate

rtb.medu.ir

سایت دانشچی در جهت معرفی و پیوند سریع به سایت رتبه بندی فرهنگیان آموزش و پرورش این پست را قرار داده است هرگونه سوال یا مشکل را با فقط از سایت rtb.medu.ir پیگیر باشید.

ℹ️ اشتراک گذاری به دوستان خود:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *