خانه » معرفی سایت ها » سایت گلستان | ورود به سیستم جامع گلستان پیام نور reg.pnu.ac.ir

سایت گلستان | ورود به سیستم جامع گلستان پیام نور reg.pnu.ac.ir

سیستم جامع گلستان پیام نور | آدرس سایت : reg.pnu.ac.ir

سایت گلستان | reg.pnu.ac.ir

سیستم جامع گلستان

سیستم جامع دانشگاهی گلستان پیام نور ( reg.pnu.ac.ir ) سایت گلستان

سامانه گلستان در راستای خدمات دهی اینترنتی و با هدف مکانیزه کردن کلیه فعالیت های آموزشی طراحی و پیاده سازی شده است، دانشجویان دانشگاه پیام نور میتوانند با مراجعه به سیستم جامع دانشگاهی گلستان به صورت آنلاین از خدمات آموزشی (انتخاب واحد، ثبت نام ترم جدید و پرداخت شهریه، حذف و اضافه، برنامه های درسی، کارنامه و دیگر خدمات آموزشی دانشگاه) بهره مند شوند.

برای وارد شدن به پورتال سیستم جامع گلستان دانشگاه پیام نور روی دکمه زیر ضربه بزنید.

ورود به سامانه

معرفی سیستم جامع دانشگاهی گلستان

آغاز فعالیت سیستم جامع دانشگاهی سامانه گلستان مربوط به اسفندماه سال ۱۳۷۹ است. این سامانه به منظور مکانیزه کردن تمام فعالیت‌های دانشگاهی دانشجویان پیام نور راه‌اندازی شد. همچنین نخستین بار در دانشگاه صنعتی اصفهان و با هدف مجازی نمودن امور آموزشی دانشگاه ایجاد گردید.

اجرای این سیستم که شامل مراحل بررسی، تجزیه و تحلیل و پیاده‌سازی بود تقریبا ۳ سال زمان برد. سپس در سال ۱۳۸۳ امکانات دیگری مانند زیرسیستم حق التدریس اساتید، تسویه حساب دانشجویی و زیرسیستم های ارزشیابی به عنوان مکمل‌های سیستم آموزشی برای این سامانه در نظر گرفته شدند. در سال‎‌های مختلف و با توجه به نیاز کاربران امکانات زیادی به سیستم جامع دانشگاهی گلستان اضافه شد. به عنوان مثال در سال ۱۳۸۴ سیستم اطلاعات پژوهشی دانشگاه جهت پوشش فعالیت‌های حوزه معاونت پژوهشی دانشگاه‌ها افزوده شد.

همچنین در سال ۱۳۸۶ زیر سیستم‌هایی مانند وام، کار دانشجویی، خوابگاه و تشکل های دانشجویی به عنوان پوشش دهنده بخشی از فعالیت های حوزه معاونت دانشجویی توسط شرکت نوپرداز اصفهان و با مشارکت تعدادی از دانشگاه‌های کشور ایجاد و در دسترس قرار گرفت.

سیستم جامع گلستان نتیجه ساعت‌ها تلاش و کار گروهی کارشناسان و همکاری مدیریت و کارشناسان دانشگاههای کشور است. که از تجربه‌ی بیش از سی سال خود  استفاده نموده‌اند تا سیستمی بی نظیر طراحی ارائه کنند.

پس از پیاده‌سازی و راه‌اندازی سیستم جامع دانشگاهی گلستان به دلیل امکانات خوب آن این سیستم توسط شرکت نوپرداز اصفهان در دانشگاه‌های دیگر کشور نیز راه‌اندازی شد. در حال حاضر سیستم گلستان در تمام امور اجرایی بسیاری از دانشگاه‌‌ها استفاده می‌شود.

همچنین شرکت نوپرداز اصفهان تصمیم به افزایش امکانات ارائه شده در سیستم جامع دانشگاهی پورتال گلستان و گسترش آن در دیگر حوزه‌های دانشگاهی را دارد.

 

سایت گلستان – Golestan

ℹ️ اشتراک گذاری به دوستان خود:

5 دیدگاه

  1. سلام وتشکر .ورود به سیستم جامع گلستان پیام نورخطا می دهدچه جوری وارد بشیم ؟مشکلی داره.

    • با سلام
      سایت فوق هیچ مشکلی ندارد در صورتی که با خطای Your connection is not secure مواجه هستید روی گزینه Advanced کلیک و گزینه Add Exception را انتخاب کنید تا مشکل فوق مرتفع شود.

      • سلام چرا سایت مشکل اره من میخوام ثبت دانشنامه فیزیکی کنم زنگ زدم اموزش میگم ما نمیدونم باید بیای کافی نت پایین دانشگاه تلفنشم دادن که اونجا پول بدیم درست کنن چرا باید اینکارو کنیم وقتی مشکل از خود سیستم شما هست..چند نفر

  2. سلام چطوری میتونم کلاس هامو آنلاین (غیرحضوری)کنیم؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *