خانه » معرفی سایت ها » سایت گلستان | ورود به سیستم جامع گلستان پیام نور reg.pnu.ac.ir

سایت گلستان | ورود به سیستم جامع گلستان پیام نور reg.pnu.ac.ir

سیستم جامع دانشگاهی گلستان پیام نور ( reg.pnu.ac.ir ) سایت گلستان

سایت گلستان , سیستم جامع گلستان ,reg.pnu.ac.ir

سیستم جامع گلستان

برای وارد شدن به پورتال سیستم جامع گلستان دانشگاه پیام نور روی دکمه زیر کلیک کنید .

ورود به سیستم

معرفی سیستم جامع دانشگاهی گلستان ( سایت گلستان )

طراحی و پياده سازی سيستم جامع دانشگاهی سامانه گلستان با هدف مکانيزه کردن کليه فعاليتهای دانشگاهی از اسفندماه سال ۱۳۷۹ آغاز گرديد . در ابتدا سيستم جامع آموزش گلستان در دانشگاه صنعتی اصفهان و در راستای اجرای مکانيزه کليه امور آموزشی دانشگاه، طراحی و پياده سازی شده است.

تجزيه و تحليل، طراحی، پياده سازی، تست و تحويل اين سيستم از اسفند ماه سال ۱۳۷۹ شروع و در اسفندماه ۱۳۸۲ به پايان رسيد. پس از آن درسال ۱۳۸۳ زيرسيستم های ارزشيابی و تسويه حساب دانشجويی و زيرسيستم حق التدريس اساتيد به عنوان زيرسيستم های مکمل سيستم آموزش تهيه شد .

در سال ۱۳۸۴ سيستم اطلاعات پژوهشی دانشگاه به عنوان زِيرسيستمی که پوشش دهنده فعاليتهای حوزه معاونت پژوهشی دانشگاه ها است به مجموعه تحت پوشش سيستم گلستان اضافه شد.

در سال ۱۳۸۶ سيستم دانشجويی شامل زيرسيستم های خوابگاه، وام، کار دانشجويی و تشکل های دانشجويی به عنوان زيِرسيستمی جديد که پوشش دهنده بخشی از فعاليت های حوزه معاونت دانشجويی است توسط شرکت نوپرداز اصفهان و با همکاری تعدادی از دانشگاه های کشور آماده بهره برداری شده و در بعضی از دانشگاهها مورد استفاده قرار گرفته است.

سيستم جامع گلستان حاصل بيش از دويست هزار نفر ساعت کار فشرده کارشناسی اعضا تيم، هزاران ساعت همکاری مديريت و کارشناسان دانشگاههای کشور و تجربه بيش از سی سال فعاليت در بخش های مختلف و طراحی و پياده سازی سيستم های دانشگاهی توسط کارشناسان تيم است که فرايندهای دانشگاهی را با کيفيت و کميت مناسب و کم نظيری پوشش می دهد.

پس از نهايی شدن مراحل طراحی و پياده سازی سيستم جامع دانشگاهی گلستان و با توجه به قابليتهای منحصر به فرد آن، سيستم گلستان توسط شرکت نوپرداز اصفهان در دانشگاههای مختلف نصب و راه اندازی گرديد. هم اکنون سيستم گلستان درکليه امور اجرايی تحت پوشش خود در بسياری از دانشگاههای کشور مورد استفاده قرار مي گيرد.

شرکت نوپرداز اصفهان مصمم است در جهت افزايش سرويس های قابل ارائه توسط سيستم جامع دانشگاهي پورتال گلستان ، اين سيستم را در ساير حوزه های دانشگاهی نيز گسترش دهد.

سایت گلستان – Golestan

اشتراک گذاری:

4 دیدگاه

  1. سلام وتشکر .ورود به سیستم جامع گلستان پیام نورخطا می دهدچه جوری وارد بشیم ؟مشکلی داره.

    • با سلام
      سایت فوق هیچ مشکلی ندارد در صورتی که با خطای Your connection is not secure مواجه هستید روی گزینه Advanced کلیک و گزینه Add Exception را انتخاب کنید تا مشکل فوق مرتفع شود.

      • سلام چرا سایت مشکل اره من میخوام ثبت دانشنامه فیزیکی کنم زنگ زدم اموزش میگم ما نمیدونم باید بیای کافی نت پایین دانشگاه تلفنشم دادن که اونجا پول بدیم درست کنن چرا باید اینکارو کنیم وقتی مشکل از خود سیستم شما هست..چند نفر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *