خانه » بررسی و معرفی » پرده پانچ ارزان قیمت از کجا بخریم؟

پرده پانچ ارزان قیمت از کجا بخریم؟

مهم ترین نکات قبل از خرید پرده پانچ و نحوه خرید پرده پانچی ارزان قیمت

پرده پانچ ارزان قیمت

با استفاده از پرده پانچ های مناسب میتوانید سبک و رنگ را به هر اتاقی اضافه کنید. پرده ها میتوانند به تعریف تم یک فضا کمک کنند و به دکور کلی دکوراسیون اضافه کنند.

پرده پانچ ارزان قیمت

قبل از اینکه برای خرید پرده اقدام نمایید بهتر  میباشد که از مدل دوخت، مدل پارچه و لوازم مورد استفاده در دوخت آن اطلاعاتی داشته باشید یا تحقیقاتی به عمل آورید.

پرده پانچی

در این مطلب ما برای خرید پرده های ارزان قیمت و مقرون به صرفه شما را راهنمایی خواهیم کرد. در وهله ی اول شما را با پانچ و نحوه ی دوخت و نصب آن آشنا میکنیم تا در هنگام خرید به اشتباه نیفتید.

پانچ چیست؟

معنی لغت پانچ در فرهنگ نامه های فارسی به سوراخ کردن هر چیزی گفته می شود. و در صنعت پرده به سوراخ کردن پرده در قسمت فوقانی ( نوار پرده) میگویند.

در کل به پرده هایی که در آن به جای چین دوزی نوار، آن را سوراخ میکنند و به سوراخ ها حلقه های فلزی و یا پلاستیکی متصل میکنند پانچ میگویند.

نحوه ی دوخت پانچ؟

آسان ترین روش دوخت برای پرده مدل دوخت پانچ می باشد. زیرا نیازی نیست در آن به نوار پرده چین بدهید. کافی است بعد از دوخت نوار پرده در فواصل منظم و به صورت زوج به اندازه حلقه ها نوار را سوراخ نمایید و حلقه را وصل کنید.

نحوه ی نصب این مدل پرده پانچ

این مدل پرده را شما میتوانید به عنوان پرده پذیرایی، اتاق خواب و حتی پرده اداری در محیط خود به راحتی نصب و استفاده کنید. کافی است فقط چوب پرده گرد را از درون حلقه ها عبور داده و سپس چوب پرده را به پایه های آویزان کنید.

پرده پانچ پذیرایی

دلیل ارزان بودن برخی مدل پرده ها چیست؟

گاهی اوقات ممکن است شما برای خرید پرده به بازار پرده فروش ها و یا به سایت های فروش پرده مراجعه کنید. و با قیمت های کاملا متفاوتی روبرو شوید. در این صورت امکان دارد شما به کیفیت و کارایی پرده مشکوک شوید. اما ارزان بودن پرده در برخی سایت ها دلایلی دارد که در ادامه به شما توضیح خواهیم داد.

۱- هزینه کم فروش محصول : مهم ترین و اصلی ترین دلیل برای قیمت پایین سایت ها کم هزینه بودن عرضه محصل نسبت به فروشگاه ها می باشد. که دلیل این موضوع کم شدن هزینه های جانبی فروش ( حقوق فروشنده، مالیات کمتر، اجاره فروشگاه و… ) می باشد.

۲- تیراژ بالای فروش : در سایت های فروش پرده ای که سابقه ی زیادی در این امر دارند به دلیل بالا بودن تیراژ فروش معمولا قیمت ها را پایین تر نگه میدارند تا مشتری ها مجددا برای خرید دیگر محصولات به آن سایت مراجعه نمایند.

۳- رقابتی بودن فروش : امروزه به دلیل زیاد شدن سایت های فروش پرده پانچ، اغلب فروشگاه ها برای رقابت در فروش، قیمت های خود را به پایین ترین سطح ممکن می رسانند.

۴- هزینه کم تولید محصول : برخی سایت های فروش پرده مانند سایت پرده ادریس به دلیل برخورداری از کارگاه دوخت پرده هزینه های کمتری بابت تولید محصول می پردازند و این امر باعث پایین بودن قیمت محصول در این سایت ها می باشد.

پرده پانچ

برای خرید پرده پانچی ارزان قیمت میتوانید به سایت پرده ادریس مراجعه کرده و محصول با کیفیت خود را با کمترین قیمت خریداری کنید، شما میتوانید با شماره های ۰۹۱۲۳۰۳۵۱۷۸ ، ۰۹۱۲۰۳۵۵۷۵۳ ، ۰۲۱۵۵۸۸۲۷۷۰ و ۰۲۱۵۵۸۶۷۹۹۸ تماس بگیرید، علاوه بر استعلام قیمت پرده پانچ، مشاوره رایگان خرید دریافت نمایید.

برای مشاهده و خرید پرده پانچ روی دکمه زیر ضربه بزنید.

جزئیات و خرید

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.