خانه » معرفی سایت ها » سایت پیشتازان | سامانه جذب دانش آموزان پیشتاز pishtaz.irsto.ir

سایت پیشتازان | سامانه جذب دانش آموزان پیشتاز pishtaz.irsto.ir

ورود به سیستم سامانه جذب دانش آموزان پیشتازان به آدرس pishtaz.irsto.ir

ورود به سامانه پیشتاز pishtaz.irsto.ir

سامانه پیشتازان (سازمان دانش آموزی کشور)

سازمان دانش‌آموزی کشور وابسته به وزارت آموزش و پرورش است که در قالب تربیت اجتماعی مکمل تربیت عمومی بوده و دانش‌آموزان پسر و دختر را در سه دوره تحصیلی و از پایه اول ابتدایی تا سوم متوسطه ( ۱۲ سال تحصیلی) تحت پوشش قرار می‌دهد.

✘ این سامانه از دسترس خارج شده است، هر گونه سوال در این زمینه را از طریق سایت irsto.ir پیگیر باشید.

ورود

مراحل ورود به سامانه جذب دانش آموزان پیشتاز و ثبت اطلاعات توسط مسئول سامانه استانها

۱- مسئولین سامانه هر استان اطلاعات شخصی مسئول سامانه جذب شهرستان/منطقه، استان خود را (نام. نام خانوادگی. كد ملی. شماره همراه) جهت ثبت در سامانه و ایجاد نام كاربری برای آنها جمع آوری می كنند.

۲- مسئول سامانه استان با در اختیار داشتن نام كاربری و پسوردی كه از مسئول سامانه مركز یا معین استان خود دریافت كرده است از طریق آدرس سایت pishtaz.irsto.ir و انتخاب گزینه “ورود” وارد صفحه خود در سامانه جذب می شود.

۳- مسئول سامانه استان پس از ورود به صفحه خود ملزم به تكمیل اطلاعات خود از قسمت فهرست، گزینه” پروفایل” و همچنین تغییر پسورد خود می باشد. (به آموزش تصویری مراجعه شود)

۴- مسئول سامانه استان پس از ورود به صفحه خود در قسمت فهرست، گزینه “مدیریت كاربران و سپس” گزینه “ثبت مسئول سامانه منطقه ” را انتخاب و اطلاعات مسئول سامانه هرمنطقه/شهرستان را در فیلدهای مربوطه وارد می نماید.

۵- مسئول سامانه استان پس از وارد كردن اطلاعات مسئول سامانه هر منطقه/شهرستان و تكیمل فیلدهای “استان، منطقه، اداره(اداره جذب و ساماندهی دانش آموزان)، فعال تا تاریخ (تاریخ روز)” گزینه ذخیره را كلیك می كند.

۶- سامانه پس از كلیك دكمه “ذخیره” پسوردی را اعلام می دارد. (مسئول سامانه هر استان برای هر مسئول سامانه منطقه/شهرستان این مراتب را اجرا كرده و یك نام كاربری و پسورد می سازد. مثال: استانی كه ۱۵ منطقه/شهرستان دارد می بایست ۱۵ نام كاربری ساخته و به هر مسئول سامانه منطقه/شهرستان اعلام نماید.)

۷- مسئولین سامانه هر استان نام كاربری (كد ملی مسئول سامانه منطقه/شهرستان) و پسورد ایجاد شده توسط سامانه را به مسئولین سامانه مناطق/ شهرستان اعلام و ابلاغ می نمایند.

نكته مهم: پس از مشاهده پسورد ایجاد شده توسط سامانه ضروری است بلافاصله آن را با كد ملی مسئول سامانه منطقه/شهرستان یادداشت نمایید.

 

– این پست در جهت پیوند سریع تر و معرفی سایت سامانه پیشتاز دانش آموزی منتشر شده است، هرگونه سوال و مشکل را فقط از سامانه اصلی پیگیر باشید.

 

.: pishtaz.irsto.ir :.

ℹ️ اشتراک گذاری به دوستان خود:

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *