خانه » معرفی سایت ها » سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش‌دانشگاهی dipcode.medu.ir

سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش‌دانشگاهی dipcode.medu.ir

دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور سراسری dipcode.medu.ir

دریافت کد سوابق تحصیلی

سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی – وزارت آموزش و پرورش

قابل توجه داوطلبان محترم
در مورد مدرک فارغ التحصیلی دوره متوسطه:
ااطلاعات سوابق تحصیلی فرادی که یکی از شرایط زیر را داشته باشند مشمول طرح تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسري و دانشگاه آزاد اسلامي نخواهند بود واطلاعات آنان در این سایت موجود نیست.
الف – فارغ التحصیلان قبل از سال ۸۴
ب – فارغ التحصیلان شاخه فنی حرفه ای و کاردانش و فارغ التحصيلان غير رشته هاي نظري (دانشسراهاي تربيت معلم )
ج – فارغ التحصیلان نظام ترمی واحدی قدیم آموزش متوسطه
د- ديپلمه هاي تطبيقي مدارس غير ايراني خارج از كشور..
در مورد مدرک فارغ التحصیلی دوره پیش دانشگاهی :
اطلاعات سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی فرادی که یکی از شرایط زیر را داشته باشند مشمول طرح تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسري و دانشگاه آزاد اسلامي نخواهند بود واطلاعات آنان در این سایت موجود نیست.
الف – فارغ التحصیلان قبل از سال ۹۱

اطلاعیه مهم
به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند با توجه به هماهنگی به عمل آمده با سازمان سنجش آموزش کشور ،اطلاعات سوابق تحصیلی دوره متوسطه و پیش دانشگاهی موجود در سامانه، دهم بهمن ماه ۹۵ جهت اعمال در سامانه ثبت نام کنکور سراسری به سازمان سنجش تحويل خواهد شد .
سوابق تحصیلی دانش آموزانی که در سال جاری در دوره پیش دانشگاهی در حال تحصیل هستند و هنوز فارغ التحصیل نشده اند جهت تایید در آخر خرداد۹۶ در معرض داوطلبان قرارداده خواهد شد و در نیمه اول تیرماه به سازمان سنجش ارائه می شود.

برای دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی جهت ثبت نام کنکور سراسری روی لینک زیر کلیک کنید.

سامانه مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی

داوطلبان گرامی برای یافتن سوابق تحصیلی خود در دوره متوسطه و یا پیش دانشگاهی باید از کد منطقه و کد دانش آموزی و تاریخ تولد مندرج در گواهی نامه یا کارنامه فارغ التحصیلی مدرک تحصیلی مورد نظر خود استفاده نمایند.

توجه : دانش آموزانی که در سال تحصیلی جاری در دوره پیش دانشگاهی در حال تحصیل هستند باید در تیر ماه سال جاری و پس از قبولی در دوره پیش دانشگاهی برای تایید سوابق پیش دانشگاهی خود به این سامانه مراجعه نمایند . این داوطلبان اکنون صرفا سوابق دوره سه ساله متوسطه خود را بررسی و تایید نمایند. و از هرگونه درخواست در مورد سوابق پیش دانشگاهی خود پرهیز نمایند.

اشتراک گذاری:

13 دیدگاه

 1. سلام روی کارت من نوشته مشمول اعمال سوابق تحصیلی می باشید ولی سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی شما به سازمان سنجش ارسال نشده است. من مدرک پیش دانشگاهی ام را در سال ۹۱ گرفتم ولی مسئول سنجش آموزش و پرورش شهرستان تربت حیدریه به من گفت ما طبق بخشنامه عمل می کنیم بخشنامه به ما گفته پیش دانشگاهی را برای روزانه از۹۰۹۱ به بعد و برای بزرگسالان از ۹۱۹۲ به بعد تاثیر داده میشود و شما چون مدرک پیش دانشگاهی تان را در سال ۹۱ از بزرگسالان گرفتید مشمول سوابق تحصیلی نمیشوید اما در روی کارت ورود به جلسه نوشته میشوید. خواهش میکنم راهنمایی کنید آیا می توانم برای شرکت در کنکور ۹۷ دوباره مدرک پیش دانشگاهی بگیرم؟

  • با عرض پوزش این پست فقط در جهت اطلاع رسانی سایت dipcode.medu.ir قرار داده شده هر سوالی از قبیل این مسائل از مدارس مربوطه سوال شود.

 2. سلام زمان گرفتن کد سوابق تحصیلی برای کنکور۹۷ کی میباشد؟

  • شما در همان زمان ثبت نام کنکور میتوانید با اطلاعاتی که از مدرسه گرفتید کد سوابق را دریافت کنید.

 3. سلام این سامانه باز نمیشه باید چیکار کنیم؟؟

 4. سلام آیا فارغ التحصیلان دیپلم نظام قدیم کد سوابق تحصیلی دارند ؟ اگر کد دارند چطور می شود دریافت کرد ؟و جهت ثبت نام در دانشگاه آزاد بدون آزمون لازم است؟ با تشکر

  • با سلام از طریق شماره زیر پیگیری کنید.
   تلفن هاي مستقيم روابط عمومي- تهران :
   ۴۲۱۶۳ – (۰۲۱)
   مرکز تلفن ساختمان تهران :
   ۳ الي ۸۸۹۲۳۹۵۰ – (۰۲۱)

 5. با سلام برای تایید سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی ام وارد سایت شدم تمام اطلاعات را وارد کردم اما هشدار میده که کدمقطع غلط یا کد دانش اموزی و کد منطقه غلط است اما مطمئنم همه ی اطلاعات وارد شده صحیحه حالا چجوری سوابق تحصیلی پیش دانشگاهیم
  رو تایید کنم

 6. این سامانه باز نمیشه چیکار کنم

 7. سلام چرا سایت مشاهده ی سوابق تحصیلی باز نمیشه؟؟ مگه نگفتن تا ۱۰ بهمن؟

  • سلام سامانه در دسترس است، در صورتی که نتوانستید وارد شوید بعد از چند ساعت دیگر تست کنید. در ضمن دانشچی فقط در جهت پیوند سریع تر این پست را قرار داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *