خانه » معرفی سایت ها » افزودن سایت به ۱۰۰۰ موتور جستجو

افزودن سایت به ۱۰۰۰ موتور جستجو

تاثیرات افزودن سایت به موتورهای جستجوی وب

اضافه کردن سایت به گوگل و بینگ

آیا تاکنون با مطالبی مثل “افزودن سایت به ۱۰۰۰ موتور جستجو” یا “افزون سایت شما به ۳۰۰ موتور جستجوگر وب ” و امثال این‌ها برخورد کرده‌اید یا نه ؟ و فکر می‌کنید این‌گونه سایت‌ها چه مزیتی را به شما می‌دهند؟

  افزودن سایت به گوگل و بینگ

موتورهای جستجوی زیادی در دنیا وجود دارند که اکثر آن‌ها بر اساس زبان یا جغرافیای خاصی طراحی‌شده‌اند. سایت‌هایی هم هستند که سایت شمارا به‌صورت خودکار به موتورهای جستجوی مختلف در سراسر دنیا معرفی می‌کنند. البته برای این کار آدرس سایت، عنوان موردنظر شما و یک ایمیل دریافت می‌کنند. برخی از این سایت‌ها برای این کار مبلغی پول از شما دریافت می‌کنند و برخی دیگر رایگان هستند.

دایرکتوری‌های زیادی هم هستند که شما می‌توانید در آن‌ها ثبت‌نام کنید و سایت خود را در آن‌ها به ثبت برسانید. اگر این کار را باهدف ایجاد لینک و افزایش رتبه سایت خود انجام می‌دهید، باید بدانید که فایده چندانی از این کار نخواهید برد.

بعضی شرکت‌ها در ایران هم هستند که معرفی به موتورهای جستجو را جز خدمات خود قرار داده‌اند و بابت این کار پول دریافت می‌کنند. قبل از اینکه چنین کاری انجام بدید کافی است کمی فکر کنید و بررسی کنید که آیا اضافه کردن سایت شما به موتورهای جستجویی که برای زبان‌های دیگر و کشورهای دیگر طراحی‌شده‌اند فایده‌ای برای شما خواهد داشت یا خیر؟ به عقیده من جز اینکه ایمیل شما پس‌ازاین ماجرا پر از ایمیل‌های اسپم بشود فایده‌ای برای شما ندارد.

به نظر من شما کافی است سایت خود را به دو موتور جستجوی معروف یعنی گوگل و بینگ معرفی کنید و معرفی به سایر موتورهای جستجو فایده‌ای برای شما نخواهد داشت مگر اینکه زبان موتور جستجوی فوق فارسی باشد و بازدید مناسبی نیز داشته باشد.

شما کافی است فقط سایت خود را در google , bing معرفی کنید برای این کار می توانید به لینک‌های زیر مراجعه نمایید:

 

منبع: سایت رضا شیرازی مفرد

ℹ️ اشتراک گذاری به دوستان خود: