خانه » آگهی رپورتاژ » خاطره بازدید از پروژه h2 با مشاور پروژه

خاطره بازدید از پروژه h2 با مشاور پروژه

بازدید از برج h2 شهرک چیتگر

خاطره بازدید از پروژه h2 با مشاور پروژه

در این مطالب قصد داریم به خاطره بازدید از پروژه h2 با یکی از بهترین مشاوران پروژه را برای شما عزیزان بیان کنیم. در این بازدید به معرفی بخش های مختلف این پروژه و ویژگی های آن و همینطور شرایط تحویل آنها به خریداران پرداختیم. خاطره بازدید از پروژه h2 با مشاور پروژه خاطره بسیار خوبی بود زیرا در این بازدید به طور کامل با این پروژه h2 و شهرک چیتگر اشنا شدیم.

برای بازدید از این پروژه به سمت شهرک چیتگر رفتیم، پروژه h2 در شهرک چیتگر واقع شده است. این شهرک در غرب تهران است و در منطقه ۲۲ این شهر قرار گرفته است. آگاهی از  مسیر های اطراف شهرک چیتگر میتواند راه رسیدن به آن را سریعتر کند. در شمال این شهر اتوبان شهید همت قرار گرفته است و در سمت چپ شهرک چیتگر بلوار پژوهش وجود دارد و بلوار ایران خودرو در قسمت است این شهر قرار دارد.

آشنایی با برج h2

اولین خاطره بازدید از پروژه h2 با مشاور پروژه مربوط به مسیر رسیدن به محل قرار گیری این پروژه است. پس از رسیدن به چیتگر باید به قسمت پهنه c این شهرک رفت. پس از رسیدن به پهنه c این شهرک با تعداد طبقات و چگونگی ساخت آنها آشنا شدیم. برج h2 از ۲۹ طبقه تشکیل شده است. ۱ طبقه از این ۲۹ طبقه برای مشاعات و لابی در نظر گرفته شده است. ۲۵ طبقه این برج طبقات مسکونی هستند و در آن ها واحد های مسکونی ساخته می شود. در این برج ۳ طبقه به عنوان پارکینگ در نظر گرفته می شود.

واحد های این برج با تنوع بالایی ساخته می شوند. در واقع در این پروژه واحد هایی از ۷۵ متر تا ۱۲۵ متر ساخته شده است. واحد های ۷۵ متری این برج دارای ۱ اتاق خواب و یا ۲ اتاق خواب هستند. واحد هایی که دارای متراژ ۱۰۵ متر و با ۱۱۵ متر هستند دارای ۲ اتاق خواب هستند همچنین در این برج واحد هایی با ۳ اتاق خواب ساخته می شود که اندازه آنها ۱۲۵ متر است.

بعد از آشنایی با چگونگی طبقات این پروژه با نحوه پیش خرید کردن و چگونگی تحویل آنها آشنا شدیم. در واقع واحد های این پروژه به صورت خام به خریداران تحویل داده می شوند. یعنی صاحبان واحد های مسکونی منازل شان را بدون کابینت و بدون نقاشی تحویل میگیرند. صاحبان این واحد های مسکونی دارای امتیاز وام هم هستند. یعنی افرادی که این واحد ها را پیش خرید کرده اند می توانند از امتیاز خود استفاده کنند و با دریافت وام نسبت به تکمیل و آماده سازی منازل خود اقدام کنند.

هنگام بازدید از پروژه h2 همراه با مشاور پروژه پس از آشنایی با چگونگی تحویل این واحد های مسکونی به معرفی مالکیت این پروژه پرداختیم. در واقع مالکیت این پروژه با نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است. این ارگان ابتدا در سال ۱۳۰۳ تشکیل شد البته نیروی هوایی در سال های ابتدایی عمر خود با با نیروی هوایی امروزه تفاوت های بسیار زیادی دارد.

هنگامی که برای اولین بار نیروی هوایی در دوران مشروطه ایجاد شد با نام نیروی هوایی ارتش شناخته می شد اما سال ها بعد یعنی در سال ۱۳۵۷ که انقلاب جمهوری اسلامی رخ داد نام این ارگان تغییر پیدا کرد و امروزه با نام نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران شناخته می شود. پس از این موارد با مشاور پروژه در مورد نحوه بستن قرارداد صحبت کردیم. در واقع قرارداد های این برج به گونه ای بسته می شود که امکان سو استفاده برای هیچ کدام از طرفین امکان پذیر نباشد.

ℹ️ اشتراک گذاری به دوستان خود:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *