خانه » ترفند برنامه و بازی‌ها » آموزش گرفتن لجندری در کلش رویال

آموزش گرفتن لجندری در کلش رویال

چطور کارت لجندری چست در کلش رویال بگیریم

ترفند گرفتن لجندری چست کلش رویال

در این روزها برای افراد زیادی آرزو شده که یک لجندری کارت مانند پرنسس، ایس ویزارد، اسپارکی، لامبرجک، لاگ و لاواهاند داشته باشند. راه‌های زیادی برای گرفتن این کارت‌ها است پس ناامید نشوید.

این آموزش برای کسانی است که ارنا چهار به بالا هستند.

کارت لجندری کلش رویال

از سیلور چست تا سوپر مجیکال پست و کرون پست و فری چست امکان گرفتن کارت لجندری وجود دارد. اما افراد زیادی می‌گویند که مثلا چطوری سوپرمجیکال چست بگیریم؟ شما می‌توانید با خرید جم به تعداد بالا و باز کردن سوپرمجیکال چست صاحب لجند کارت شوید ( احتمالش ۱۰۰ نیست و اصلاً توصیه نمیشود )

خرید در ارنا نه کاپ بالای ۳۰۰۰

یکی از قابلیت های منحصر به فرد ارنا نه این است که افراد میتوانند در فروشگاه با پرداخت ۴۰۰۰۰ سکه صاحب لجند کارت شوند. پس اگر به ارنا نه رسیده اید دست از خرج کردن بیهوده‌ی سکه ها پرهیز کنید و اگر به ارنا ۱۰ نرسیده‌اید از همین حالا شروع به جمع کردن سکه های خود کنید.

خرید لجندری چست

لجندری چست صندوقی است که یک کارت لجندری در آن موجود است و هزینه ۵۰۰ جم را دارد! اگر از بازی نا امید شده اید و حتما یک کارت لجندی میخواید خرید این صندوق را به شما پیشنهاد میکنم! البته شانس گرفتن این صندوق در بازی نیز موجود است.

♥ بهترین روش موثر برای دریافت لجندری چست بدون هیچ محاسبات تست شده:

درصورتی که سکه های خود را به ۴۰۰۰۰ برسانید یا یکی از جعبه های لجندری چست را ۵۰۰ جم بخرید مطمئن باشید با خرید یکی از آنها در همان هفته یک لجندری چست رایگان در بازی دریافت می‌کنید این روش روی چند اکانت تست شده است. با این روش ۲ تا لجندری تو یه هفته در بازی دریافت می‌کنید.

نکته: خیلی از جاها تبلیغات ترفند دریافت لجندری گذاشتند وقت خودتان را صرف حرف‌های بیهوده نکنید. هیچ کدام کارساز نیست.

بیشتر بخوانید: درباره صندوق سوپر مجیکال در بازی کلش رویال
ℹ️ اشتراک گذاری به دوستان خود:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *