خانه » دانستنی ها » آیا میکرونیدلینگ از رشته‌های پولساز آرایشگری است؟

آیا میکرونیدلینگ از رشته‌های پولساز آرایشگری است؟

درباره میکرونیدلینگ بیشتر بدانید!

آیا میکرونیدلینگ از رشته‌های پولساز آرایشگری است؟

در میان رشته های مختلف آرایشگری میکرونیدلینگ یکی از پولسازترین رشته ها به حساب می آید و در صورتی که یک هنرجو بتواند آموزش میکرونیدلینگ را بر اساس اصول لازم و در یک سالن آموزشی معتبر بیاموزد، قطعاً پس از دریافت مدرک، با موفقیت وارد بازار کار می شود و به درآمد بالا دست پیدا می کند.

پس همه چیز به این بستگی دارد که شما چه آموزشگاهی را برای یادگیری این حرفه انتخاب کنید. آموزشگاه سودابه بیطرفان یک آموزشگاه کاملا تخصصی و معتبر در حوزه آموزش مهارت های مختلف مراقبتی از پوست می باشد که دوره های بسیار مفیدی را به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می کند. دوره میکرونیدلینگ یکی از دوره های پرطرفدار در این آموزشگاه زیبایی به حساب می آید.

میکرونیدلینگ چیست؟

شما با شرکت در دوره آموزش میکرونیدلینگ به صورت کامل یاد می گیرید که میکرونیدلینگ چیست. اگر بخواهیم یک توضیح اجمالی از این حرفه بدهیم، باید بگوییم که میکرونیدلینگ یک روش مدرن برای درمان مشکلات و نقص های پوستی به حساب می‌ آید که طی استفاده از این روش با استفاده از سوزن های بسیار ریز که روی یک دستگاه مخصوص وجود دارند، روی سطح پوست صورت سوراخ های سطحی زیادی ایجاد می‌ کند و این تهاجم خیلی جزئی باعث می شود که پوست صورت تحریک شود و در نتیجه کلاژن سازی با قدرت بیشتر اتفاق می‌ افتد.

برای اینکه این آسیب های خیلی جزئی، زودتر ترمیم شوند، پوست تلاش می‌ کند تا کلاژن بیشتری تولید کند و این افزایش کلاژن‌ سازی باعث ترمیم سایر مشکلات پوستی از جمله لک ها، چین و چروک، جای جوش و… خواهد شد و در نهایت پوست شما طی انجام چند جلسه میکرونیدلینگ کاملاً صاف، درخشان، جوان و زیبا می شود.

میکرونیدلینگ می تواند یک لایه برداری سطحی انجام دهد و لایه های مرده پوست را جدا کند تا پوست شما نفس بکشد و صاف و یکدست و درخشان باشد.

در واقع میکرونیدلینگ با این تحریک سلولی که در قسمت اپیدرم و درم پوست ایجاد می‌ کند، باعث می‌ شود که روند ترمیم پوست در پاسخ به این التهاب سرعت بیشتری بگیرد و پوست صورت بافت سفت تری پیدا کند و ضخیم تر و صاف تر شود. بعد از انجام هر جلسه میکرونیدلینگ مشاهده می کنید که پوست صورت شما تا چند درجه روشن تر و درخشان تر خواهد شد.

دوره آموزشی میکرونیدلینگ

بازارکار میکرونیدلینگ چگونه است؟

از آنجایی که همه دوست دارند پوست شفاف، بدون نقص و سالم و زیبا داشته باشند، قطعاً می توان گفت که درآمد میکرونیدلینگ نسبتا بالا است. به شرطی که شما آموزش میکرونیدلینگ را تحت نظر یک فرد متخصص و در یک آموزشگاه معتبر پشت سر بگذارید و مدرک معتبر فنی حرفه ای دریافت کنید.

شما پس از دریافت مدرک می توانید دستگاه های مربوطه به این حرفه را خریداری کنید و به صورت تخصصی وارد بازار کار شوید. تا بدین ترتیب هم در کلینیک های زیبایی و هم در سالن های زیبایی و لاین مربوط به مراقبت پوست کار خود را آغاز کنید.

اگر بتوانید کاری با کیفیت ارائه دهید، رفته رفته بر تعداد مشتری های شما افزوده می‌ شود و این موضوع باعث سیر صعودی درآمد شما نیز خواهد شد.

قطعاً اگر در آکادمی سودابه بیطرفان و با دوره آموزش میکرونیدلینگ در این آموزشگاه فرایند میکرونیدلینگ را بیاموزید و نکات کتاب میکرونیدلینگ که یک کتاب تالیف شده توسط شخص سودابه بیطرفان می باشد را به صورت جزئی در روند کار خود به کار ببرید، می‌ توانید به موفقیت شغلی و مالی در این حرفه دست پیدا کنید.

سودابه بیطرفان

چگونه میتوانیم میکرونیدلینگ را یاد بگیریم؟

برای یادگیری میکرونیدلینگ باید در دوره آموزش میکرونیدلینگ شرکت کنید. این دوره توسط آموزشگاه های زیبایی مختلف در سراسر کشور و به ویژه استان تهران برگزار می‌ شود و در این میان آموزشگاهی می تواند برای شما مناسب باشد، که دوره را در سطح کیفی بالا به صورت کاملاً آپدیت و بروز برگزار کند‌.

آموزشگاه سرکار خانم سودابه بیطرفان از جمله آموزشگاه های تخصصی در حوزه مراقبت پوست می باشد که تمام مهارت های مربوط به مراقبت پوست را به صورت تئوری و عملی با دستگاه های پیشرفته و روش‌ های جدید می آموزد و میکرونیدلینگ هم از این قاعده مستثنی نمی باشد.

هنرجویان علاقمند به حوزه میکرونیدلینگ می توانند به وب سایت اسکین کر سودی مراجعه داشته باشند و با این آموزش تخصصی وارد بازار کار شوند و مدرک معتبر دریافت کنند.

این دوره‌ ها به صورت آنلاین و حضوری برگزار می شوند که هزینه های مربوط به آن هم کاملاً متغیر است. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تماس ۰۹۱۹۷۹۳۰۱۸۵ تماس بگیرید، تا هم از هزینه ی دوره ها و هم از نحوه ی برگزاری دوره مطلع شوید.

کسانی که ساکن تهران نیستند و امکان حضور در تهران برایشان فراهم نیست، می‌ توانند به راحتی از دوره های غیرحضوری استفاده داشته باشند و فرایند میکرونیدلینگ را به بهترین شکل ممکن، به صورت غیرحضوری بیاموزند و در نهایت، مدرک فنی حرفه ای هم به با پست برای آنها ارسال خواهد شد.

مزایای آموزش میکرونیدلینگ

مزایای آموزش میکرونیدلینگ بسیار زیاد است و قطعا اگر شما از این مزایا آگاه شوید، می‌ توانید با جدیت بیشتری به دنبال یادگیری این مهارت باشید.

از آنجایی که میکرونیدلینگ هر گونه نقص و مشکل موجود روی صورت را از بین می برد و باعث کاهش چین و چروک و کاهش تیرگی پوست می شود، افراد زیادی به این مهارت احتیاج پیدا می کنند و اگر سری به سالن های زیبایی و کلینیک های زیبایی بزنید مشاهده می کنید که چقدر افرادی که متقاضی میکرونیدلینگ هستند زیاد می باشد.

اگر شما به عنوان یک هنرجو و فردی که در حوزه ی مراقبت پوستی فعالیت می‌ کند، مهارت میکرونیدلینگ را هم بیاموزید، قطعاً می توانید از مزایای بسیار بالای این حرفه برخوردار شوید. که در ادامه به مزایای آن اشاره می‌ کنیم.

 • یادگیری نکات کلی و جزئی مربوط به میکرونیدلینگ
 • یادگیری روش های استفاده از تجهیزات میکرونیدلینگ به صورت کاملاً به روز
 • شناخت انواع تجهیزات قابل استفاده در میکرونیدلینگ
 • آشنایی با کتاب میکرونیدلینگ و یادگیری این کتاب از صفر تا صد
 • کسب درآمد بالا
 • داشتن مشتری های بیشتر
 • موفقیت در حوزه اسکین کر
 • دریافت مدرک معتبر
 • توانایی انجام مشاوره به مراجعه کنندگان
 • شناخت انواع پوست
 • شناخت انواع نقص ها و مشکلات پوستی

قطعا اگر انتخاب شما برای یادگیری میکرونیدلینگ آموزشگاه سودابه بیطرفان باشد، از تمام این مزایا برخوردار می شوید و می توانید به بهترین شکل ممکن پوست مراجعه کنندگان خود را با روش میکرونیدلینگ زیبا و درخشان کنید.

کتاب میکرونیدلینگ

بهترین آموزشگاه میکرونیدلینگ در تهران

همانطور که گفتیم آموزشگاه هایی که دوره آموزش میکرونیدلینگ را در تهران برگزار می‌ کنند، بسیار زیاد هستند اما در این میان همه ی هنرجویان به دنبال آن آموزشگاهی می باشند که این دوره ها را در سطح کیفی بالا برگزار کند.

بهترین آموزشگاه میکرونیدلینگ در تهران آموزشگاه سودابه بیطرفان است‌. این آموزشگاه قیمت بسیار منصفانه ای را برای تمام آموزش های خود در نظر گرفته است و جدا از این، دوره های مربوط به میکرونیدلینگ را در سطح کیفی بسیار بالا برگزار می‌ کند و بر اساس متد روز پیش می‌ رود‌. به طوری که جدیدترین نکات مربوط به این حرفه را می توانید در دوره میکرونیدلینگ آموزشگاه سودابه بیطرفان به صورت کامل بیاموزید‌.

در کنار تمام این نکات مثبت، کتاب میکرونیدلینگ که یک کتاب تخصصی برای حوزه میکرونیدلینگ به حساب می آید‌، در این دوره آموزش داده می‌ شود و این کتاب به تألیف سودابه بیطرفان نوشته شده است‌. این کتاب صفر تا صد میکرونیدلینگ را به هنرجو یاد می‌ دهد و سرشار از ایده های خاص و نکات جزئی در رابطه با این مهارت می باشد. تا هنرجویان علاقمند بتوانند به صورت تئوری به بهترین شکل ممکن اصول مربوط به میکرونیدلینگ را بیاموزند.

نکات مهمی که در این کتاب ذکر شده اند شاید در هیچ دوره و کارگاه آموزشی ذکر نشوند و این موضوع باعث منحصر به فرد تر شدن دوره های اسکین کر در آموزشگاه سودابه بیطرفان شده است.

سؤالات متداول

آیا می توان به محض دریافت مدرک میکرونیدلینگ وارد بازار کار شد؟

بله وقتی که شما مدرک فنی حرفه ای و معتبر خود را دریافت کنید، می توانید با خرید تجهیزات مربوط به حرفه ی‌خود در کلینیک ها و سالن های زیبایی مختلف مشغول به فعالیت شوید.

کتاب میکرونیدلینگ متشکل از چه نکاتی می باشد؟

کتاب میکرونیدلینگ دارای سرفصل های بسیار متنوع و کامل در حوزه میکرونیدلینگ می باشد و صفر تا صد میکرونیدلینگ را در بر می گیرد. علاوه بر این برخی از نکات خلاقانه و خاص هم در این کتاب ذکر شده اند که در هیچ مرجع دیگری قابل دسترسی نیستند.

بهترین آموزشگاه برای گذراندن دوره آموزش میکرونیدلینگ در تهران کجاست؟

بهترین آموزشگاه در این زمینه آموزشگاه سودابه بیطرفان میباشد که تمام نکات مربوط به میکرونیدلینگ را در دوره های پربار حضوری و غیرحضوری ارائه می کند.

آیا میکرونیدلینگ روشی تهاجمی برای رفع نواقص پوستی محسوب می‌شود؟

خیر، میکرونیدلینگ یکی از کم تهاجم ترین روش ها برای درمان نقص های پوستی می باشد.

ℹ️ اشتراک گذاری به دوستان خود:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *