سایت TSA | سامانه وزارت آموزش و پرورش tsa.medu.ir

ورود به سامانه درگاه پرداخت وزارت آموزش و پرورش tsa.medu.ir

سامانه tsa.medu.ir

سیستم درگاه پرداخت آموزش و پرورش

در سامانه TSA وزارت آموزش و پرورش کاربران میتوانند تمامی پرداخت های مربوط به این وزرات را با داشتن شناسه پرداخت و یا با داشتن کد سازمان میتوانید پرداخت خود را انجام دهند. 
برای ورود به سیستم پورتال TSA آموزش و پرورش روی دکمه زیر کلیک کنید.

ورود به وبسایت TSA

راهنمایی در مورد سامانه TSA

کاربر گرامی با توجه به این‌که از طریق این درگاه کلیه پرداخت‌های وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود، کلیه واحدهای سازمانی در سطوح مختلف برای پرداخت در دسترس شما قرار دارد. لذا لازم است قبل از پرداخت یا دریافت شناسه حتما از صحت سازمان مورد نظر یا خدمتی که بابت آن پرداخت می‌کنید اطمینان حاصل فرمایید.

 

توجه: وبسایت دانشچی یادآور می شود که تنها مرجع رسمی و قانونی سامانه پرداخت اینترنتی وزارت آموزش و پرورش به آدرس tsa.medu.ir می باشد. پس، قبل از پرداخت، حتما آدرس مربوطه را دقیق چک نمایید. این پست درجهت راهنمایی و پیوند سریع به وبسایت مربوطه درج شده است.

هرگونه سوال و دریافت مشاوره تحصیلی (از ابتدایی تا دکتری) مدارس و دانشگاه ها ( تیزهوشان، نمونه دولتی، سراسری، دانشگاه آزاد، علمی کاربردی و پیام نور ) با شماره های زیر تماس بگیرید.

تماس از تلفن ثابت 9099071375 (سراسر کشور) - تماس از تلفن ثابت 9092305784 (در تهران) - تماس از طریق موبایل همراه اول : 99221106

online پاسخگویی بصورت 24 ساعته


اشتراک گذاری:

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*