انشا در مورد حمایت از کالای ایرانی

انشا درباره ی حمایت از کالای ایرانی با متن ادبی

انشا حمایت از کالای ایرانی

در این پست انشای توصیفی و زیبا با موضوع ” حمایت از کالای ایرانی ” توسط دانشچی تهیه و تنظیم شده است، تا دانش آموزان بتوانند با نحوه نگارش این موضوع آشنا شوند، با ما همراه باشید.

انشا حمایت از کالای ایرانی

شعار سال ۹۷ ” حمایت از کالای ایرانی” بود. اما باید در نظر داشته باشیم که این شعار مختص به سال ۹۷ نیست بلکه باید از این به بعد این شعار را عملی تر کنیم.

حمایت از کالای ایرانی به این معناست در محصولاتی که مشابه ایرانی دارند ، کالای تولید ایران را انتخاب کنیم.

سه گروه در تحقق این شعار نقش دارند:

گروه اول؛ مسئولین کشور هستند، آنها وظیفه دارند که از تولید کنندگان ایرانی حمایت کنند و از واردات کالای مشابه خارجی جلوگیری کنند.

گروه دوم؛ تولیدکنندگان محصولات ایرانی هستند که باید کالای با کیفیت تولید کنند و با قیمت منصفانه در اختیار مردم بگذارند.

گروه سوم: مصرف کنندگان و مردم هستند آنها باید در انتخاب خود کالای ایرانی را بر کالای خارجی ترجیح دهند.

اگر این سه گروه به وظیفه شان عمل کنند و شعار “حمایت از کالای ایرانی”تحقق پیدا کند صنعت و تولید ملی تقویت می شود، برای جوانان شغل ایجاد می شود، استقلال کشور حفظ می شود و برای تامین نیازهایمان چشممان به دست کشورهای خارجی نخواهد بود.

اگر این شعار تحقق پیدا کند نه تنها محصول ایرانی محبوب و دلخواه ایرانیان خواهد بود بلکه کشورهای دیگر نیز دست نیاز به سوی ما دراز خواهند کرد.

اگر ما ایرانی ها خودمان از خودمان حمایت نکنیم، دیگران هرگز از ما حمایت نخواهند کرد و به قول معروف : کَس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من.

 

دوستان عزیز در صورتی که انشا با این موضوع نوشته اید میتوانید از قسمت نظرات برای ما ارسال کنید.

اختصاصی _ نویسنده دانشچی

هرگونه سوال و دریافت مشاوره تحصیلی (از ابتدایی تا دکتری) مدارس و دانشگاه ها ( تیزهوشان، نمونه دولتی، سراسری، دانشگاه آزاد، علمی کاربردی و پیام نور ) با شماره های زیر تماس بگیرید.

تماس از تلفن ثابت 9099071375 (سراسر کشور) - تماس از تلفن ثابت 9092305784 (در تهران) - تماس از طریق موبایل همراه اول : 99221106

online پاسخگویی بصورت 24 ساعته


اشتراک گذاری:

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*